Barevné kolekce z bavlněného kanafasu

Inspirujte se v našich fotogaleriích

Kanafas k venkovskému stylu neodmyslitelně patří. Dobře zvolené závěsy podtrhnou krásu oken i celého interiéru, zajistí soukromí a zastíní.

Interiér si můžete dokonale vyladit s dalšími textilními doplňky ze stejné barevné kolekce. Kanafas a žakár se totiž hodí nejen na závěsy, ale sluší i ubrusům a prostírkám, vypadá úžasně na polštářcích a sedácích. A nakonec v čem jiném spát než v kanafasu!

Výhodou tkaných vzorů je mnohem větší stálost než u tištěných. Navíc je vzor oboustranný.


Vyberte si tu svou nejlepší barvu!

Tyto dvě barvy byly první v naší nabídce. Červená a modrá jsou jednoznačně chalupářská klasika.


Béžová nebo světle hnědá není dominantní, ale dokáže podtrhnout kouzlo interiéru. Hodí se i tam, kde už je barev hodně.

Babím létem a barvami podzimu jsme se inspirovali při návrhu této pestré kolekce. Jemná je kombinace s béžovým žakárem lístečky.


Podzimní kolekce s vínovou, zelenou a rezavou

Nové barevné kombinace inspirované kouzlem podzimních barev. Kolekce jsou navrženy tak, aby fungovaly celoročně. Podzimní kolekce obsahuje béžovou, vínovou, zelenou, rezavou a žlutou.


Růžová je romantická barva a hodí se nejen do pokojíčků pro malé princezny. S nádechem fialkové evokuje vzpomínky na Provence. Rádi růžovou trošku odlehčujeme kombinací s šedou, aby nebyla tak moc sladká. Tyto dvě barvy spolu krásně ladí.

Šedá je neutrální a nadčasová barva, ta se rozhodně neomrzí. Ocení ji nejen konzervativní chalupáři.


Není zelená jako zelená

Starozelená je světlá pastelová barvička, chalupám opravdu sluší. Je nevšední a přitom tradiční.
Tmavě zelenou jsme dlouho nabízet nechtěli, ale ptali jste se po ní. Nakonec nás mile překvapila. Kouzelně vypadá v roubenkách, krásně ladí se dřevem. Častou jsou v chalupách zelená kachlová kamna, ke kterým se tmavá zelená hodí.


Vínová kolekce kanafasu

Vínová barva je v naší nabídce nová, ale patří mezi barvy, které mají chalupáři rádi.


Vánoční textil

Červená a zelená kolekce textilu inspirovaná Vánocemi.

Vánoční kolekce propojuje naši červenou a zelenou kolekci. Navrhli jsme si i vánoční látky v těchto barvách. Šijeme hlavně textil na stůl, polštářky a dekorace. Výrobky se dají dobře kombinovat.