Lněné ložní povlečení

Užijte si chladivý dotek lnu

Ložní povlečení šijeme z našich látek, které jsou hustě utkány z jemné příze.

Len je naprosto nadčasový materiál, hodí se do města i na venkov, záleží čistě na provedení, aby ladilo s interiérem. Povlečení může být v jednoduchém minimalistickém provedení nebo naopak zdobnější.

V ležérním venkovském stylu můžeme ušít třeba jednobarevná pruh do vzorované látky.

Jednobarevné povlečení v jednoduchém provedení mohou oživit malé polštářky s roužky ve stejné barvě.

Látky se dají kombinovat, aby spolu ladily a současně nebyla v ložnici nuda.


Temně modrá Blue Depths

Toto jemné tmavě modré plátno je barveno po utkání, aby se dosáhlo výrazného odstínu. Takto probarvené látky označujeme UNI.

Z příze stejné barvy máme utkány další látky na bílé osnově. Takže jsou bílé nitě protkány s tmavě modrými. Finální odstín se posouvá do šedé.

Takto utkaná jednobarevná látka je melange. Ve stejném provedení jsou i proužky.


Můžete si vybrat provedení i rozměr podle svých představ přímo na e-shopu. Vyhovíme i atypickým požadavkům a ušijeme ložní na míru.Světle modrý len

Blankytně modrý odstín lnu je okouzlující. Kombinujeme melange s různými proužky, ale velmi populární je i jednobarevné jednoduché povlečení.Šedý len

Z šedé příze máme utkanou jednobarevnou melange a navíc i světlou variantu. Vybírat se dá z hodně proužků ve stejném odstínu. Ložní šijeme minimalistické jednobarevné, ale i kombinace s proužky a krajkou.


Svěží letní Peach Nougat

Barvička, která působí opravdu letně. Ladí s barvou Sand Stone i přírodním lnem. Proto nám to nedalo a navrhli jsme si u tuto pruhovanou kombinaci. Atraktivní je provedení ppruhovaného polštáře a jednobarevné cíchy.